30 kg suchego lodu

 

+ opakowanie styropianowe Styrobox ST 30

+ opakowanie kartonowe

Zestaw wysyłkowy zawierający 30 kg suchego lodu dostarczany jest za pobraniem przez firmę DPD w całym kraju. Koszt dostawy kurierskiej za pobraniem wynosi: 25.99 zł. Korzystając z formularza zamówień można zamówić suchy lód od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia pracownik działku kontaktu z klientami wyśle potwierdzenie na podany w formularzu e-mail.

30 kilogramów suchego lodu dostarczane jest kurierem w opakowaniu styropianowym, aby zminimalizować straty powstałe podczas sublimacji suchego lodu. Zestaw wzmocniony jest dodatkowym opakowaniem kartonowym, który zabezpiecza przesyłkę przed uszkodzeniem mechanicznym.

Zawartość zestawu dostarczanego kurierem: 30 kilogramów granulatu suchego lodu fi 16 mm.

Wymiary zewnętrzne: 400 x 300 x 240 mm
Wymiary wewnętrzne: 330 x 230 x 170 mm
Wymiary z kartonem: 410 x 310 x 260 mm
Grubość ścianki: 30 mm
Pojemność: 12.9 L
Waga rzeczywista w momencie wysyłki: 11.1 kg
Cena 1 kg suchego lodu w zestawie wynosi:
5,50 złotych

Cena zestawu: 209,51 złotych.

Dostawa suchego lodu

Warszawa

Dostawa kurierem 30 kg suchego lodu w Warszawie realizowana jest codziennie. Po złożeniu zamówienia na 30 kg suchego lodu do godziny 08:00 od poniedziałku do piątku kurier dostarczy suchy lód tego samego dnia. Zamówienia suchego lodu dokonane po godzinie 8:00 realizowane są na drugi dzień. Paczki z suchym lodem w Warszawie dostarczane są przez firmę OCS.

Dostawa 30 kg suchego lodu do innych miejscowości

Ze względu na duże straty wynikające z sublimacji suchego lodu podczas transportu, granulat fi 16 mm dostarczany jest kurierem w opakowaniach styropianowych. Dostawa 30 kg suchego lodu realizowana jest od poniedziałku do piątku. Złóż zamówienie poprzez formularz zgłoszeniowy do godziny 15:00 od poniedziałku do czwartku, a otrzymasz zestaw suchego lodu następnego dnia roboczego.

Czas dostawy 30 kg suchego lodu

Dostawa kurierem 30 kg suchego lodu na terenie kraju odbywa się w godzinach od 08:00 do 19:00. Nie jesteśmy w stanie określić godziny dostawy, ponieważ jest to uzależnione od trasy kuriera oraz ilości dostarczanych w danym dniu paczek. 90% przesyłek dostarczanych jest kurierem w 24 h. Zdarzają się jednak i takie sytuacje, że przesyłka z suchym lodem zostanie dostarczona w 48 h.

Jak wypełnić formularz zamówienia

Formularz zamówienia 30 kg suchego lodu

Zamówienia indywidualne. Przy zamówieniach indywidualnych 30 kg suchego lodu wpisujemy w odpowiednie pola dane takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, miejscowość oraz kod ulicę i numer domu. Pomijamy pola takie jak: nazwa firmy, nip. Podajemy również adres dostawy na który suchy lód powinien być dostarczony oraz termin dostawy.

 

Zamówienia firmowe. Przy zamówieniach firmowych suchego lodu należy wypełnić wszystkie pola znajdujące się w formularzu zamówień. W polu „Adres Dostawy” należy podać adres dostawy na który przesyłka powinna być dostarczona. Podajemy również datę dostawy suchego lodu.