15 kg suchego lodu

 

+ opakowanie styropianowe Styrobox ST 15

+ opakowanie kartonowe

Zestaw wysyłkowy zawierający 15 kg suchego lodu dostarczany jest za pobraniem przez firmę DPD w całym kraju. Koszt dostawy kurierskiej za pobraniem wynosi: 25.99 zł. Korzystając z formularza zamówień można zamówić suchy lód od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia pracownik działku kontaktu z klientami wyśle potwierdzenie na dołączony w formularzu e-mail.

15 kilogramów suchego lodu dostarczane jest kurierem w opakowaniach styropianowych, aby zminimalizować straty powstałe podczas sublimacji suchego lodu. Zestaw wzmocniony jest dodatkowym opakowaniem kartonowym, który zabezpiecza przesyłkę przed uszkodzeniem.

Zawartość zestawu wysyłkowego: 15 kilogramów granulatu suchego lodu fi 16 mm.

 

Wymiary zewnętrzne: 400 x 300 x 310 mm
Wymiary wewnętrzne: 330 x 230 x 240 mm
Wymiary z kartonem: 410 x 310 x 330 mm
Grubość ścianki: 35 mm
Pojemność: 18.2 L
Sublimacja suchego lodu: 14-17%/24 h
Waga rzeczywista w momencie wysyłki: 16.2 kg

Cena 1 kg suchego lodu w zestawie: 5,50 złotych

Cena zestawu: 121,51 złotych.

Dostawa kurierem suchego lodu

Warszawa

Dostawa kurierem 15 kg suchego lodu dla mieszkańców Warszawy odbywa się codziennie. Po złożeniu zamówienia na 15 kg suchego lodu do godziny 08:00 od poniedziałku do piątku kurier dostarczy suchy lód tego samego dnia. Zamówienia suchego lodu dokonane po godzinie 8:00 realizowane są na drugi dzień. Paczki z suchym lodem dostarczane są przez firmę OCS.

Dostawa 15 kg suchego lodu do innych miejscowości

Ze względu na duże straty wynikające z sublimacji suchego lodu podczas transportu, zestaw zawierający 15 kg granulatu fi 16 mm dostarczany jest kurierem w opakowaniach styropianowych. Dostawa realizowana jest od poniedziałku do piątku. Złóż zamówienie poprzez formularz zgłoszeniowy do godziny 15:00 od poniedziałku do czwartku, a otrzymasz zestaw suchego lodu następnego dnia roboczego.

Czas dostawy 15 kg suchego lodu

Dostawa kurierem 15 kg suchego lodu na terenie całego kraju odbywa się w godzinach od 08:00 do 19:00. Nie jesteśmy w stanie określić godziny dostawy, ponieważ jest to uzależnione od trasy kuriera oraz ilości dostarczanych paczek. 90% przesyłek dostarczanych jest kurierem w 24 h. Zdarzają się jednak i takie sytuacje, że przesyłka z suchym lodem zostanie dostarczona później.

Jak wypełnić formularz zamówienia

Zamówienia indywidualne. Przy zamówieniach indywidualnych suchego lodu wpisujemy w odpowiednie pola dane takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, miejscowość oraz kod ulicę i numer domu. Pomijamy pola takie jak: nazwa firmy, nip. Podajemy również adres dostawy na który suchy lód powinien być dostarczony oraz termin dostawy.

 

Zamówienia firmowe. Przy zamówieniach firmowych należy wypełnić wszystkie pola znajdujące się w formularzu zamówień. W polu „Adres Dostawy” należy podać adres dostawy na który suchy lód powinien być dostarczony. Podajemy również datę dostawy suchego lodu.

Formularz zamówienia 15 kg suchego lodu