10 kg suchego lodu

+ opakowanie styropianowe Styrobox ST 10

+ opakowanie kartonowe

Zestaw wysyłkowy zawierający 10 kg suchego lodu dostarczany jest za pobraniem przez firmę DPD w całym kraju. Koszt dostawy kurierskiej za pobraniem wynosi: 25.99 zł. Korzystając z formularza zamówień można zamówić suchy lód od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia pracownik działku kontaktu z klientami wyśle potwierdzenie na dołączony w formularzu e-mail. 

10 kilogramów suchego lodu dostarczane jest kurierem w opakowaniach styropianowych, aby zminimalizować straty powstałe podczas sublimacji suchego lodu. Zestaw wzmocniony jest dodatkowym opakowaniem kartonowym, który zabezpiecza przesyłkę przed uszkodzeniem.

Zawartość zestawu dostarczanego kurierem: 10 kilogramów granulatu suchego lodu fi 16 mm.

Wymiary zewnętrzne: 400 x 300 x 240 mm
Wymiary wewnętrzne: 330 x 230 x 170 mm
Wymiary z kartonem: 410 x 310 x 260 mm
Grubość ścianki: 30 mm
Pojemność: 12.9 L
Waga rzeczywista w momencie wysyłki: 11.1 kg

Cena 1 kg suchego lodu w zestawie wynosi: 5,50 złotych

Cena zestawu: 88,01 złotych.

Dostawa kurierem 10 kg suchego lodu

Warszawa

Dostawa kurierem suchego lodu dla mieszkańców Warszawy odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia na 10 kg suchego lodu do godziny 08:00 od poniedziałku do piątku kurier dostarczy suchy lód tego samego dnia. Zamówienia suchego lodu dokonane po godzinie 8:00 realizowane są na drugi dzień. Paczki z suchym lodem dostarczane są przez firmę OCS.

Dostawa 10 kg suchego lodu do innych miejscowości

 Ze względu na duże straty wynikające z sublimacji suchego lodu podczas transportu zestaw zawierający 10 kilogramów granulatu dostarczany jest w opakowaniach styropianowych. Dostawa kurierem do innych miejscowości w kraju odbywa się od poniedziałku do piątku. Złóż zamówienie korzystając z formularza zamówień na suchy lód do godziny 15:00 od poniedziałku do czwartku, a otrzymasz zestaw wysyłkowy następnego dnia roboczego.

Czas dostawy suchego lodu

Dostawa kurierem 10 kg suchego lodu na terenie całego kraju odbywa się w godzinach od 08:00 do 19:00. Nie jesteśmy w stanie określić godziny dostawy, ponieważ jest to uzależnione od trasy kuriera oraz ilości dostarczanych paczek. 90% przesyłek dostarczanych jest kurierem w 24 h. Zdarzają się jednak i takie sytuacje, że przesyłka z suchym lodem zostanie dostarczona później.

Jak wypełnić formularz zamówienia

Zamówienia indywidualne. Przy zamówieniach indywidualnych wpisujemy w odpowiednie pola dane takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, miejscowość oraz kod ulicę i numer domu. Pomijamy pola takie jak: nazwa firmy, nip. Podajemy również adres dostawy na który suchy lód powinien być dostarczony oraz termin dostawy.

 

Zamówienia firmowe. Przy zamówieniach firmowych należy wypełnić wszystkie pola znajdujące się w formularzu zamówień. W polu „Adres Dostawy” należy podać adres dostawy na który suchy lód powinien być dostarczony. Podajemy również datę dostawy suchego lodu.

Formularz zamówienia 10 kg suchego lodu